Урок № 1. ВІЛ-інфекція: Людмила Шульга, менеджер з надання технічної допомоги (СІН), МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Урок № 2. АРВ-терапія: Олександра Оксенюк, фахівець відділу управління проектами у східному регіоні України, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»; Тетяна Горячева, лікар-інфекціоніст Донецького обласного центру профілактики і боротьби зі СНІД; Валентина Павленко, регіональний координатор МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Урок № 3. Прихильність до АРВ-терапії: Олександра Оксенюк, фахівець відділу управління проектами у східному регіоні України, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»; Тетяна Горячева, лікар-інфекціоніст Донецького обласного центру профілактики і боротьби зі СНІД; Валентина Павленко, регіональний координатор МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Урок № 4. Постконтактна профілактика: Ірина Нерубаєва, фахівець відділу управління проектами у центральному регіоні України, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Урок № 5. Профілактика вертикальної трансмісії: Наталя Двінських, менеджер з надання технічної допомоги, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»; Тетяна Горячева, лікар-інфекціоніст Донецького обласного центру профілактики і боротьби зі СНІД; Валентина Павленко, регіональний координатор МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Урок № 6. Туберкульоз: Ольга Бургай, старший фахівець відділу управління проектами у центральному регіоні України, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»; Анатолій Волик, координатор програми Зменшення Шкоди БФ «Громадське здоров’я», м. Полтава.

Урок № 7. Мультирезистентний туберкульоз. Туберкульоз та ВІЛ: Ірина Жарук, менеджер з надання технічної підтримки МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»; Оксана Сметаніна, менеджер програм з питань ВІЛ та туберкульозу МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»; Анатолій Волик, координатор програми Зменшення Шкоди БФ «Громадське здоров’я», м. Полтава; Ольга Бургай, старший фахівець відділу управління проектами у центральному регіоні України, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Урок № 8. Хімічна залежність: Анатолій Волик, координатор програми Зменшення Шкоди БФ «Громадське здоров’я», м. Полтава; Ірина Ромашкан, директор реабілітаційного центру «Троїцький», м. Київ.

Урок № 9. Зменшення Шкоди: Анатолій Волик, координатор програми Зменшення Шкоди БФ «Громадське здоров’я», м. Полтава.

Урок № 10. Вірусні гепатити: Тетяна Дешко, керівник відділу  управління проектами у центральному регіоні України, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»; Анатолій Волик, координатор програми Зменшення Шкоди БФ «Громадське здоров’я», м. Полтава.

Урок № 11. Абсцеси. Флегмони. Надання першої медичної допомоги СІН: Марина Варбан, менеджер з розвитку ресурсів технічної допомоги, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»; Микола Павелко, лікар-хірург вищої категорії, завідувач хірургічним відділенням Київської міської клінічної лікарні № 9.

Урок № 12. Передозування стимуляторами-речовинами амфетамінового ряду: Лучано Колонна, консультант щодо роботи зі споживачами стимуляторів; Людмила Шульга, менеджер з надання технічної допомоги, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Урок № 13. Передозування опіоїдами: Метт Кертіс, консультант МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Урок № 14. Опіки у споживачів ін'єкційних наркотиків. Перша медична допомога СІН при опіках: Марина Варбан, менеджер з розвитку ресурсів технічної допомоги; Ольга Бургай, старший фахівець відділу управління проектами у центральному регіоні України, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»; Федір Устинченко, лікар-хірург Київської міської клінічної лікарні № 6.

Урок № 15. Тромбофлебіт і трофічні виразки: Анатолій Волик, координатор програми Зменшення Шкоди БФ «Громадське здоров’я», м. Полтава.

Урок № 16. Інфекції, що передаються статевим шляхом: Наталія Тюлєнєва, консультант МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Урок № 17. Лубриканти: Стас Науменко, заступник виконавчого директора, БО «Гей-Альянс»; Наталія Нагорна, менеджер програм з інформації на рівні громад, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»; Тетяна Дешко, керівник відділу  управління проектами у центральному регіоні України, «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»; Мирослава Дебелюк, менеджер з надання технічної допомоги, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Урок № 18. Мотиваційне інтерв'ювання: Олександра Даценко, старший спеціаліст відділу національних програм, Андрій Храпаль, спеціаліст відділу управління проектами в центральному регіоні,МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»; Наталія Тюлєнєва, консультант МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Урок № 19. Замісна підтримувальна терапія: Захедул Іслам, директор департаменту лікування, закупівель та управління поставками; Сергій Філіппович, асоційований директор з питань лікування; Костянтин Талалаєв, менеджер програм з лікування; Олександр Лебега, старший фахівець з питань лікування, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»; Ірина Ромашкан, директор реабілітаційного центру «Троїцький», м. Київ.

Урок № 20. Кейс-менеджмент/соціальний супровід: Людмила Шульга, менеджер з надання технічної допомоги, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Урок № 21. Інфекційний контроль: Ирина Жарук, менеджер з надання технічної підтримки МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»; Оксана Сметаніна, менеджер програм з питань ВІЛ та туберкульозу МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

Підтримка

alliance ukraine ua BR

Контакти

Команда з технічної допомоги, Розвиток програм

МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

Сообщить об ошибке

Система Orphus